Je vhodné koupat dvouletou dcerku ve vaně?

Ahoj, poradíte mi někdo, jestli je vhodné koupat dvouletou holčičku ve vaně? Koupání má moc ráda, mě ale napadlo, zda časté koupání nevyvolává třeba záněty…

Nejlepší odpověď
Mandarinka

To rozhodně ne, je-li voda pokaždé, když se malá koupe čistá a teplá teplá nedrží se v ní bakterie. A i kdyby se tam držely zničí je chemické složení mycích přípravků.
Tak s chutí do toho. 🙂

Další odpovědi
Krugerka

TO ne, myslím že ji klidně v té vaně můžete čvachtat,jestli má tolik ráda to koupání aspon se v té vaně pořádně vyřádí a pak usne jako andílek;-)

Rachel

Určitě ne, jestli jste doteď neměly žádné problémy.. Tak není důvod se obávat.. Jen ať se čvachtá, když se jí to líbí..