devi344

Je vhodné dávat učitelům na konci školního roku láhev alkoholu?

Nejlepší odpověď
anonym

Spíše ne – mohli by se do podzimu stát alkoholiky, zejména při pomyšlení na nastávající školní rok…
😁

Další odpovědi
klumprt

Spíš ne. Správně byste se neměli coby žáci ZŠ k žádnému alkoholu vůbec dostat, takže ho nemůžete nikomu dát. Kromě toho si myslím, že flašky se dávají spíš mezi přáteli, příbuznými nebo obchodními partnery.

asi ne

Jantar2

Myslím si že ne. Alespoň já bych to nikdy neudělal… Záleží v jaké jste třídě, ale učitel by si to mohl vyložit špatně ;)

ivzez

Dokud vám není 18, nemůžete alkohol kupovat
(= nikdo by vám jej neměl prodat).

Jinak doporučuji se podívat do školního řádu.
Odhaduji, že alkohol nesmíte do školy přinést.

Elen5105

Jak komu, ale pokud dáš učitelce květinu, nic s tím nezkazíš.

Nazdar Bazar

Určitě. Aspoň zapomenou na předchozí školní rok.

marci1

Myslela jsem si, že ne, ale před chvílí mi bylo řečeno, že zrovna dnes několik žáků přineslo učiteli do školy láhev alkoholu. Nepřipadá mi to vhodné, ale asi je „jiná“ doba. 🙂