Avatar uživatele
Rokio

Je vhodné dávat k narozeninám a k svátkům peníze? Pokud ano, je vhodná částka 100 až 200 Kč? Jsem nižší střední třída.

Mně se často stává, že dárky, které dávám svým příbuzným kromě otce, se jim nelíbí. Znám jenom pár dárků, které mají moji příbuzní v oblibě, ale ty jim nemůžu dávat pořád, protože by to pak nebylo překvapení.

Co se týče prostředků k dávání dárků, tak těch mám hodně, ale neumím moc dobře vyrábět, ale jenom malovat, a to pouze za pomocí programu Malování. S pomocí tužky a papíru umím jenom studijní kresby obličejů.

Zajímavá 0 před 2905 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
led

Ručne maľovaný hrnček za pár korún daný s láskou, alebo ako poďakovanie, môže mať pre obdarovaného väčšiu cenu ako obálka s 10000Kč.
Nie finančná hodnota daru, ale samotný dar je cenený.
Vysvetlím tento svoj názor:
Dodnes mám na čestnom mieste darovaný hlinený hrnček (v hodnote 1.-€) ručne vyzdobený postihnutým dieťaťom.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hans51

To musíte posoudit sám, neznáme Vaši rodinu, nevíme, co jim udělá větší radost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Míša Exlová

No asi ano ale taky záleží jak se chová k vám a vaší rodině.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nelze takto odpovědět. Jiný bude dárek pro 5 leté dítě a jiný pro dědečka. Dávat dospělému třeba k životnímu jubileu stokorunu, mi nepřipadá zcela běžné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radius

Já to často dělám stejně, než dávat někomu nějakou věc, dám mu peníze, ať si koupí něco sám, prostě je to bez rizika.
Pro malé děti jsou lepší hračky, ale už od asi 15 let jsou peníze jistota, že bude obdarovaný spokojen.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

A co takhle se domluvit s bližními a dát jeden dárek za vyšší cenu.
Takhle to praktikuji se svými dětmi pro manželku nebo i oni to dėlají pro mnė.Nežli kupovat nějakou blbost co se pak nelíbí, tak je lepší společný dárek ve vyšší ceně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

Tak namaluj mamce portret, dej do ramecku, k tomu kytku a muzes pribalit i ty dve stovky, urctite ji udelas radost. Jen penize – to je o nicem.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mišule15

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=BfpC0OP_O­vE Co třeba zkusit tohle a pokud je nekdo extremne neschopny (jako já) doporucuji obleceni co jste ochotny mit zniceny ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek