Lukynn

Je vhodné dát kůru okolo zakrslé jabloně a třešně?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je možné dát prstenec kůry okolo zakrslých jabloní a třešní, aniž bych jim ublížil? Děkuji

Nejlepší odpověď
dědapetr

Určitě je vhodné dát mulčovací kůru k zákrskům neporoste tam plevel a bude volno kolem kmenu.

Další odpovědi
hanulka11

já ji mám okolo nektarinky a nic jí to nedělá , naopak bych řekla, že půda tak nevysychá
Doplňuji:
zde je vidět kmen nektarinky

http://img.na­dapenny.com/t20/111­01/nadap120452206­920237.jpg

anonym

Jak okolo? Okolo kmene,či kořenů? Myslím si že není na škodu orýt okolo kmenu a dát zmiňovanou kůru. Kořeny se lépe provzdušní.

elektrikář

Já kolem stromků dávám koňský hnůj z hoblinami když to za rok dva zetlí přidám novou vrsrvu. Mám výhodu soused má koně a mám to zdarma i do kompostu.

Lukynn

Okolo kmene, kvůli lepšímu sekání

anonym

Ano, i já jsem to tak prováděl. I rady dalších jsou hodnotné.