Avatar uživatele
janeve

Je vhodné dám mamince k padesátinám povlečení?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4228 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Asi to nebude dárek, ze kterého by skákala rádostí do stropu. Praktické dárky do domácnosti by určitě neměly být "hlavním " darem. Přidejte nebo vymyslete k povlečení ještě něco jiného. Skutečný dárek má být pro radost a něco, co by si příjemce třeba jen tak nebo sám odsebe nedopřál. Např. lepší parfém, dražší kniha, relaxační pobyt nebo večeře v zajímavé restauraci…a padesátiny jsou určitě dost pádný důvod nějak je oslavit.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucijej

Mně to moc vhodné nepřijde, nebo když bys na tom trvala, tak k tomu přidat aspoň kytku, bonbošku. Ale takovéhle jubileum si zaslouží spíš něco pro radost, něco, co by si sama nekoupila.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Nemám ráda praktické dárky. Takže za sebe bych podobnou „nádheru“ rozhodně nedoporučovala. Dárek má být s nápadem, má udělat radost a z oslavy opravdovou událost. Měl by být odrazem toho, co pro nás obdarovávaný znamená, co k němu cítíme a co o něm víme. A hlavně – podle mne by fakt neměl být nějak extra užitečný. Šperk, paráda, dobrota, pobyt, … Určitě na něco přijdeš. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Zeptej se sama sebe: potěšilo by tě jako dárek povlečení?
Ale pokud jste v rodině zvyklí si dávat dárky podobného typu, tak proč ne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Karel25

Podle mého názoru je to dobrý nápad. Já osobně jsem své mamce dával také povlečení né k narozeninám ale k Vánocům a moc se jí líbilo. Samozřejmě jsem vybíral hodně kvalitní a takové, aby se hodilo i k jejímu věku atd.. Takže si myslím, že když se vše vhodně zvolí, může to být skvělý dárek. Pro inspiraci přidám stránky, odkud jsem objednával já povlečení krepové, aby s ním neměla moc práce jen vyprala a složila :D

http://www.loz­niobchod.cz/pro­dukty/krepove-povleceni.html .. mají opravdu široký sortiment a vysokou kvalitu..

před 3320 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek