Je vhodné dám mamince k padesátinám povlečení?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Asi to nebude dárek, ze kterého by skákala rádostí do stropu. Praktické dárky do domácnosti by určitě neměly být "hlavním " darem. Přidejte nebo vymyslete k povlečení ještě něco jiného. Skutečný dárek má být pro radost a něco, co by si příjemce třeba jen tak nebo sám odsebe nedopřál. Např. lepší parfém, dražší kniha, relaxační pobyt nebo večeře v zajímavé restauraci....a padesátiny jsou určitě dost pádný důvod nějak je oslavit.

Další odpovědi:

Zlatý

Mně to moc vhodné nepřijde, nebo když bys na tom trvala, tak k tomu přidat aspoň kytku, bonbošku. Ale takovéhle jubileum si zaslouží spíš něco pro radost, něco, co by si sama nekoupila.

Zlatý

Nemám ráda praktické dárky. Takže za sebe bych podobnou "nádheru" rozhodně nedoporučovala. Dárek má být s nápadem, má udělat radost a z oslavy opravdovou událost. Měl by být odrazem toho, co pro nás obdarovávaný znamená, co k němu cítíme a co o něm víme. A hlavně - podle mne by fakt neměl být nějak extra užitečný. Šperk, paráda, dobrota, pobyt, ... Určitě na něco přijdeš. :-)

Zlatý

Zeptej se sama sebe: potěšilo by tě jako dárek povlečení?
Ale pokud jste v rodině zvyklí si dávat dárky podobného typu, tak proč ne.

Diskuze k otázce

Karel25

Podle mého názoru je to dobrý nápad. Já osobně jsem své mamce dával také povlečení né k narozeninám ale k Vánocům a moc se jí líbilo. Samozřejmě jsem vybíral hodně kvalitní a takové, aby se hodilo i k jejímu věku atd.. Takže si myslím, že když se vše vhodně zvolí, může to být skvělý dárek. Pro inspiraci přidám stránky, odkud jsem objednával já povlečení krepové, aby s ním neměla moc práce jen vyprala a složila :D

http://www.lozniobchod.cz/… .. mají opravdu široký sortiment a vysokou kvalitu..

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 925
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.