Je vhodné, aby chodila matka s miminkem do práce, když mu jsou dva měsíce?

Zaskočila mě tím kolegyně, která to tak praktikuje. Je to tak vhodné pro dítě?

pro upřesnění, je to z její vlastní iniciativy. zaměstnavatel jí rozhodně nepřemlouval, když je kancelář plná

Nejlepší odpověď
Lamalam

Já bych si nikdy dvouměsíční mimino do práce nevzala. Nemohla bych se pořádně věnovat ani dítěti ani práci.

Další odpovědi
chachar1922

Me se to nelibi a nepraktikovala bych to takhle. Prijde mi to uplne padle na hlavu.

anonym

Není to vhodné pro matku i dítě, ale výhodné pro zaměstnavatele. Za komunistů by ji popoháněli k odpovědnosti.

Tak to už může i do restaurace, nekuřácké, z vlastní iniciativy. A co dělá otec dítěte? Matka má být s dítětem, obzvlášť tak malým, doma. Proboha, kde se to žije?

redy

Třeba je sama a ty peníze potřebuje, miminku je fuk kde spí.
Ve světě je to normální, že matky nejsou doma do tří let dítěte.

A ona než by lítala po sociálkách, poradila si dobře.

To si myslím já, a to není důležitý 🙂

nosahosa

Vhodné to není ale závisí také na tom jako práci vykonává… Jestli je hasička a bere si dítě do práce je celkem rozdíl než jestli prodává někde v trafice kde za den přijde deset lidí.

anonym

Tohle je tak na sociálku,aby chtěl zaměstnavatel po té ženě takovéto praktiky.
Mělo by to být trestné.
Pokud to dělá dobrovolně,tak pro tohle nemám slov.

jpau

No, můj osobní názor je na to asi ten, že je mi jedno jestli je to vhodné pro matku nebo pro dítě – to je problém matky, ne můj. Co mi ale jedno není, že mám na svém pracovišti kojence, což je „něco“ co mě může rušit (vydává „to“ různé zvuky, pachy, aj. 🙂 ) a minimálně 15 let, resp. 14 let a 10 měsíců „to“ nemá na pracovišti co dělat.

karel1412

co se v mládí naučíš …