mimo 25

Je vhodna jedla soda bikarbona do akvaria na zmekcanie vodi ak ano v akom mnozstve.

Nejlepší odpověď
annas

Podobná otázka byla položená na jiné stránce. Zkuste si přečíst názory, třeba vám pomohou.

http://akva.po­radna.net/q/vi­ew/346-jak-snizit-tvrdost-vody-v-akvariu

Další odpovědi
Ar

Přiznávám, odkaz od annas jesem nepročítal a tak se možná budu opakovat.
Jedlá soda na změkčování vody je absolutně nevhodná, docílíte pravého opaku a ještě se změní kyselost vody na vodu zásaditější.
Jedlá soda se v akvaristice používá právě pokud má někdo vodu měkkou a kyselou a chce chovat třeba tlamovce, kde je potřeba voda tvrdší a zásaditější.