Wortygen

Je vesmír nekonečný?

Doplňuji:
Nebo má hranice , o kterých lidstvo ještě neví? :)

Odpovědi
beer

Ano, tvrdí to vědci a nemá důvod jim nevěřit.
Stačilo zkontrolovat staré odpovědi na tutéž otázku:
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=je%20ves­m%C3%ADr%20ne­kone%C4%8Dn%C3­%BD
P.S: kontrola starých odpovědí při pokládání otázky je zakotvena ve zdejších pravidlech !

Doplňuji:
Jestli má hranice, o kterých ještě neví lidstvo, nemohu to vědět ani já ))
Navíc – co si kdo z laiků myslí, není přece směrodatné..

gepik

Všichni astronomové to tvrdí. Pokud bychom připustili někde konec, byla by zcela legitimní otázka, co je za ním. Některé věci, ač se nám zdají nepochopitelné, je třeba akceptovat. Jako není vidět elektřina či radiace, nebo nejde změřit láska.....

Braník

nic není nekonečného,ani vesmír,vše má svůj začátek i konec,tak jako život

nonnel

Zatím počítej s nekonečnem. Dál se uvidí.

frk

podlemě vesmír je nekonečný protoze jeto kruh