Rokio

Je velká nevýhoda, když preferuji postupné vykonávání práce a mám potřebu nejdříve dokončit započatou práci?

Jinými slovy nerad dělám více věcí najednou, ale vždycky rád dělám jednu práci a pořádně a nerad přepínám mezi činnostmi, ale vždycky dávám přednost, když jednu dokončím a pak dělám další.

Odpovědi
Tw!st

Tohle ani nemusí být nevýhoda, takhle systematicky by se při práci mělo postupovat, je hodně lidí, kteří to neumí a nechají se lehce rozptýlit od práce.

dubraro

Záleží jakou práci děláš. Něco je lépe dělat sekvenčně, něco paralelně.
Není to nevýhoda, je to vlastnost.

ivzez

Je velká nevýhoda neumět si stanovit priority
a/nebo preferovat něco jiného než zaměstnavatel
(mistr výcviku/praxe).

V soukromí si každý může pracovat po svém.
V zaměstnání a při odborném výcviku je nutné
pracovat podle požadavků zaměstnavatele.

Za určitých okolností může být i v soukromí lepší přerušit
započatou práci a jít se věnovat tomu, co je právě potřeba.