Je ve vasem zivote , rodine ,humoru porad stejne .. , mene , nebo snad i vice. 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
annas

Říká se, že humor prodlužuje život, ale i to, že ve vážných záležitostech není místo pro žertování…

Tedy, jak kdy…

Další odpovědi
hanulka11

Humor je koření života a já dost často a hodně kořením.

dědapetr

Pořád stejně a asi to jiné už nebude.

Drap

V životě pořád stejně, v rodině asi už o něco méně

Andělé

Od mala mě často chytal „rapl“,to jsem se smála kde čemu a nemohla jsem to zastavit. Zdědila to po mě dcera,chytá jí to také často a též to nemůže zastavit,ani když jí vynadám,to mám pak někdy dost teda. Je k neuvěření,že i „rapl“ se u nás dědí…
Jinak humor jsem neztratila,nas­mějeme se s dětmi,ve škole jsem byla za komika,legraci a pohodu přímo miluju. Ale než jsem se rozvedla,tak jsem si hodně pobrečela a do smíchu mi nebylo. Ted si s bývalým manželem rozumíme víc,když si jezdí pro děti,někdy do sebe ze srandy rýpeme a zasmějeme se tomu. Je ale extrémně náladový,takže když má ten „svůj“ výraz,raději se na něj ani nedívám.Ale celkově jsem se častěji smála od dětství do doby,než jsem se vdala.
No,ale když je člověk správně naladěn,najde si důvod ke smíchu kdykoliv…chce to najít ten správný úhel pohledu na svět…:-),ten ale pokaždé nemám stejný…:-)

GM

Během posledního roku u nás humor a radost ze života vymizely, i kdyby se všechno napravilo, zřejmě se už nikdy radovat nebudu.

anonym

V životě jej ubývá, přesněji důvodům k němu a v rodině sice přibývá, ale žel spíše toho šibeničního se sociálním podtextem.
U přátel – kvantitativně stejně, kvalitativně vyzrává k lepšímu.

tom004

Určitě víc.Už jenom to,že se každý den probudíme,je důvod,ke smíchu,a dobré náladě.A nikým,ani ničím,si ho zkazit,se ženou, nenecháme. 🙂

led

Podľa momentálnej situácie a nálady.

Kerberus

  • iv-, dnes jsem hodná, že…? Chybí do třetice…

anonym

Dámy, nerad se vměšuji do vašeho štebetání, ale jen malá faktická:
Platí obě verze, stejně jako v mnoha kontroverzních případech, viz Ráno moudřejší večera x Co můžeš udělati dnes, neodkládej na zítřek.

anonym

Ne ne ne ! vy jste to popletl ! Ma to byt : Co muzes udelat dnes , muzes udelat i zitra. !
🙂 -iv-

Kerberus

Dr.Axle, dnes nebyla příležitost. Jak říká moje oblíbená Scareltt, když je jí nejhůř: „Budu na to myslet až zítra.“
Není to rozumné?

anonym

Kerberus , vy jste porad stejne moje zlata Kerberus. Jako Andele a i dalsi . 🙂
Vy mi to nikdy neuverite , ale ja jsem vam dnes – pred chvilkou take neco v tom smyslu chtela psat – jestli spolu dneska mluvime. !! Pod vasi otazku … Prisaham. 🙂 -iv-

Andělé

Milá -iv- 🙂,
Vy jste mě zase potěšila…:-)DĚKUJU:-)

Kerberus

  • iv-, věřím vám. Díky.

anonym

Ja diky. -iv-