Avatar uživatele
anonym

Je ve vasem zivote , rodine ,humoru porad stejne .. , mene , nebo snad i vice. 🙂 -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? vagra, GM, Andělé, Kerberus, hanulka11, tom004, dědapetr, anonym před 4664 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Říká se, že humor prodlužuje život, ale i to, že ve vážných záležitostech není místo pro žertování…

Tedy, jak kdy…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Humor je koření života a já dost často a hodně kořením.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Pořád stejně a asi to jiné už nebude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

V životě pořád stejně, v rodině asi už o něco méně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Od mala mě často chytal „rapl“,to jsem se smála kde čemu a nemohla jsem to zastavit. Zdědila to po mě dcera,chytá jí to také často a též to nemůže zastavit,ani když jí vynadám,to mám pak někdy dost teda. Je k neuvěření,že i „rapl“ se u nás dědí…
Jinak humor jsem neztratila,nas­mějeme se s dětmi,ve škole jsem byla za komika,legraci a pohodu přímo miluju. Ale než jsem se rozvedla,tak jsem si hodně pobrečela a do smíchu mi nebylo. Ted si s bývalým manželem rozumíme víc,když si jezdí pro děti,někdy do sebe ze srandy rýpeme a zasmějeme se tomu. Je ale extrémně náladový,takže když má ten „svůj“ výraz,raději se na něj ani nedívám.Ale celkově jsem se častěji smála od dětství do doby,než jsem se vdala.
No,ale když je člověk správně naladěn,najde si důvod ke smíchu kdykoliv…chce to najít ten správný úhel pohledu na svět…:-),ten ale pokaždé nemám stejný…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Během posledního roku u nás humor a radost ze života vymizely, i kdyby se všechno napravilo, zřejmě se už nikdy radovat nebudu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

V životě jej ubývá, přesněji důvodům k němu a v rodině sice přibývá, ale žel spíše toho šibeničního se sociálním podtextem.
U přátel – kvantitativně stejně, kvalitativně vyzrává k lepšímu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Určitě víc.Už jenom to,že se každý den probudíme,je důvod,ke smíchu,a dobré náladě.A nikým,ani ničím,si ho zkazit,se ženou, nenecháme. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Podľa momentálnej situácie a nálady.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kerberus

  • iv-, dnes jsem hodná, že…? Chybí do třetice…

před 4664 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Dámy, nerad se vměšuji do vašeho štebetání, ale jen malá faktická:
Platí obě verze, stejně jako v mnoha kontroverzních případech, viz Ráno moudřejší večera x Co můžeš udělati dnes, neodkládej na zítřek.

před 4664 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ne ne ne ! vy jste to popletl ! Ma to byt : Co muzes udelat dnes , muzes udelat i zitra. !
🙂 -iv-

před 4664 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kerberus

Dr.Axle, dnes nebyla příležitost. Jak říká moje oblíbená Scareltt, když je jí nejhůř: „Budu na to myslet až zítra.“
Není to rozumné?

před 4664 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Kerberus , vy jste porad stejne moje zlata Kerberus. Jako Andele a i dalsi . 🙂
Vy mi to nikdy neuverite , ale ja jsem vam dnes – pred chvilkou take neco v tom smyslu chtela psat – jestli spolu dneska mluvime. !! Pod vasi otazku … Prisaham. 🙂 -iv-

před 4664 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Milá -iv- 🙂,
Vy jste mě zase potěšila…:-)DĚKUJU:-)

před 4664 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kerberus

  • iv-, věřím vám. Díky.

před 4664 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ja diky. -iv-

před 4664 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek