Je ve střetu zájmů členka obecního zastupitelstva pokud hlasuje pro zhodnocení vlastního pozemku.

Zastupitelka hlasuje v rámci schvalování nového územního plánu pro změnu svého vlastního pozemku z orné půdy na stavební pozemek. To samé činí v případě svého manžela , který je předsedou stav. družstva, které vlastní pozemky pro stejný účel.

Nejlepší odpověď
kropitko

Něco podobného se už stalo,já myslím že ano, měl/a by jste na tuto skutečnost upozornit úřad.Písemně.

Další odpovědi
NickD

Určitě!
Vyjímkou by bylo,kdyby se jednalo o projekt nové zástavby na které by se nacházeli mimo jiné i jejich pozemky.Pokud tak není,učiňte vše písemnou formou.