Kulpix

Je vata a tampónky na kosmetiku ekologicky rozložitelné? Mohu je házet do záchoda?

Nebude to nějak vadit?

Odpovědi
Dismas

Já bych se bál, že se nacucnou vodou, zvětší objem a ucpou záchod.

lukas1912

ono se to napije vodou a pak jeto teške a špatne to leze zezahoda ven to ti rači doporučuji to zahrabat na zahrade tam se ti to zosklade za par let

marci1

Rozhodně bych je do WC neházela. Nedávno byl v TV pořád o čističkách vody a bylo tam řečeno, že splachovat se má jen toaletní papír. A už v žádném případě vlhčené ubrousky, se kterými si ani „drtička“ čistírny neporadí. 🙂