Je vaše strava vyrovnaná ?

Dáte si jednu klobásku a dva krajíce, nebo dvě klobásky a jeden krajíc nebo jíte vyrovnaně : jedna klobáska – jeden krajíc?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Naše klobásy jsou zahnuté, takže o vyrovnanou stravu rozhodně nejde.

Další odpovědi
klumprt

Jedna klobáska patří zpravidla na jeden krajíc. 5 deka pařížáku vychází na jeden rohlík.

anonym

Jím dělenou stravu,bud klobásu,nebo chleba.
Smíchané chutě mi připadají poněkud divné.

dědapetr

Dvě klobásky jeden chleba.Masa tři kusy chleba netřeba.

anonym

Já bych sežral aj prase se štětinama,mňam!
Doplňuji:
Jogurt – Na Žatecku podávají zase čočku s párkem bez chleba…

gecco

Mám stravu zcela vyrovnanou – k jedné klobásce zahnuté doleva si dám druhou zahnutou doprava…
Chleba nemusím…
😉
Teda jo – jako výborný podklad pod osolený sádlo s cibulkou…
Ale ke klobásám ne – ty držej pohromadě i bez chleba…
😉