annas

Je Vaše příjmení zvláštní?

Jména jako například Borůvka nebo Jedlička nemají prý v jiných jazycích ekvivalent.
Chcete-li zjistit, kolik je nositelů vašeho příjmení, podívejte se do odkazu.
Nositelů stejného příjmení jako mám já, je kolem 9.000. Kdybych si ponechala dívčí jméno, tak bych měla příbuzných mnohem více, asi 12.000.

http://www.kdej­sme.cz/

Doplňuji:
Ad www – moje chyba, nepodívala jsem se do lišty. Omlouvám se za opakované vložení otázky.

Nejlepší odpověď
Andělé

Tak nositelů mého příjmení je 4.800. Tj.neu­věřitelné…Dív­čí jméno jen 29.
Je to fajn odkaz,také koukám po dalších příjmení. Děkuji za supr odkaz..:-)

Další odpovědi
www

Ne, moje příjmení zase až tak zvláštní není. Některá prý v databázi dokonce chybí:
Doplňuji:
Ješíši a za co?
Klídek, vo nic nejde, nemyslel jsem to tak (svoje příjmení jsem totiž vyhledal nemohl, jedu z blbýho mobila) a navíc se mně to taky stává! 😉

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/k-cemu-nejlepe-vyuzit-informaci-z-novych-stranek-kdejsme-cz

anonym

196 výskytů v ČR,a to nás je jeden autobus.

hanulka11

tak stejných příjmení jako mám já je 550 a za svobodna jen 123

dík dobrý odkaz
Doplňuji:
moje taky nejvíc v kraji kde žiji

Natee

163 výskytů. Mám své dívčí příjmení

štamgast

Tak tuhle adresu znám, mých příjmení je v republice pouhých 44.

briketka10

607 je nás vážně hodně po celé republice, ale co je zajímávé, tak nejvíc v okolí Brna a Kyjova, kde se narodil můj tatínek, protože sestra si nechala jméno za svobodna a já nejsem vdaná..

je to zvláštní, že to je v tom kraji, dobrý odkaz, zkouším další jména..
Doplňuji:
jméno mě nenapadlo, ale nejvíce je ho v Praze hmm..63735

tom004

Mně je úplně jedno,že se otázka opakuje.Stránku jsem neznal,a díky opětovně položené otázce,annas díky za to,jsem zjistil,že mé příjmení není tak časté.V ČR 118×.

johana 56

Dívčí 180×,nyní 218×.Dík za odkaz.

aramah

Dívčí 95
Teď 22

iceT

Žen se stejným příjmením je v republice 114 a mužů 112,na téměř 100 000 obyvatel.

Jikra

Nás je jen 4180.
Doplňuji:
Safra teď koukám že ženských je 4571.

GM

Nositelek mého příjmení je v ČR 6883, dívčího 118, ale křestního jména pouze 16 v celé ČR! – osobně neznám žádnou.

Ondrej01

Lituju těch 6 lidí, kteří se jmenují Kokot :D

Kuře

3442 – Ne zas tak moc…

www

Jó a poznal jsem vonehdá jednoho člověka, který má příjmení Beer !!
Nemůžete se někdo mrknout kolik jich je?
Díky!

annas

Dívám se dodatečně, otázka je jinak formulovaná, takže odkaz se neobjevil.

www

Jsem si totiž myslel, že „náš“ Beer je jenom přezdívka..:-D

tom004

K tomu příjmení Beer.Jmenoval se tak můj kamarád a kolega z ČB,Pan Miroslav Beer.Takže není ani vymyšlené,ani přezdívka.

www

Díky. Takže se tak může klidně i jmenovat.

beer

Ne e. Je to přezdívka )))