Lorrien

Je Váš pes labužník?? :)))

Aneb jaké různé (kuriózní) věci Váš pes už sežral??
Mně sežral propisku a o Vánocích zaútočil na cukroví a vybral jen sněhové pusinky :))) :D
Doplňuji:
V případě, že máte kočku, můžete mluvit i o ní a jejích choutkách :D :))))

Nejlepší odpověď
www

To, že ti sežral propisku neznamená, že je labužník. Jednoduše ji, třeba v rámci hry, rozkousal 🙂.
Setkal jsem se ale s kočkami, které měly rády sterilizovanou zeleninu.
Ostatně, když se dívám, jak hltají psi bez kousání, tak vždy kočky jsou u každého jídla mnohem větší labužníci!
Kočka každý kousíček požvýká zleva i zprava, pes jen polkne.
Doplňuji:
Takže není, mám kočku.
Jinak někteří psi zcela běžně baští syrové ovoce, zeleninu atd.

Další odpovědi
anonym

No… labužník ? Jeden z mých psů při jedné hromadné kynologické akci na veřejnosti vykadil dámské spodní kalhotky neznámého původu . Fena Bugyna byla pažravá až neuvěřitelně, ale její vrcholný výkon byla pozřená igelitová taška s dlouho mrtvou rybou, kterou někdo nechal v křoví na břehu řeky. Po okamžité telefonické konzultaci s vetem a podání projímadel, celkem brzy vyšla zcela nepoškozená igelitka.
Doplňuji:
Když se mohou zmiňovat i jiná zvířata, např. kočky, já měla skutečného labužníka- koně. Jmenoval se Panter a věren svému jménu miloval špekáčky a jiné uzeniny. Koza Marcela …to by byla kapitola sama pro sebe ( psí granule, čabajka, guláš, čerstvé noviny…) A za osla jsem platila pokutu- vloudil se na hřbitov a plenil hroby- žral věnce a chutnalo mu toho moc, od chleba s máslem, po cigarety..:D.

Lucijej

Jó, naše pejska – to je popelnice na nožičkách – sežere naprosto všechno.
Na zahradě si chodí pro jahody a maliny, vyhrbává si mrkev a tupak taky sežere. U babičky chodí do špajsky pro brambory – když je sežere, tak je za chvilku zase vybleje a jde si pro další – nepoučitelná. Taky může citrusy – mandarinky a pomeranče, ale jednotlivé měsíčky ji musíme nakrojit, protože, když ji dáme celý, tak ho akorát vožužlá a nechá ho být. Taky nepohrdne zbytky na kompostu, zdechlýma myšima nebo už se nám stalo, že si „ulovila“ hlavu sumce.

Elk

Labužník..?? Haha! Když byl malý – je to labrador – přšli sjme prakticky o všechno látkové, samozřejmě pantofle, deky, polštáře atd. Dnes dostává už jenom psí stravu, ale tu a tam projde jeho trávícím traktem i hadr na nádobí, nebo dřevěná násada koštěte.
Sní i syrové zelí, všelijaké potraviny krom česneku a cibule a taky si pochutná na něčem – nad jehož původem nemám jak čas tak ani šanci přemýšlet – co najde na procházce.
Myslím, že si nejvíc pochutná na sušených plících – to se jde umlátit.
Asi největší zlost jsem měl, když mi rozkousal peřinu a vypadalo to na chatě jako o vánocích – to bych ho zvteky JAK SE ŘÍKÁ – sežral!!
Ale i tak ho milujeme.!!!

honza19hk

ten náš žere všechno,rád žere pařezy,ale nejvíc mu chutná domácí slivovice,jen potom leží nohama nahoru na gauči.

dominik.

muj pes sezral
nabijecku od mobilu
Doplňuji:
a pak sni uuuuuuuuuuuuu­uuuplne vsechno

Jiří Sova

Mě přijde, že náš pes si opravdu hodně vybírá co si vezme, a co zase ne. Pořád mu to střídám, dostává maso, granule a konzervy. Granule mi tedy nikdy jíst moc nechce, to až má opravdu hlad, a nemá nic jiného.

TomášLázna

To je docela normální, pes si vždy vybere co bude a co nebude jíst. Je to podobné jako u nás. Hodně mi trvalo, než jsem narazil na granule, které mi bude pes jíst. Pak mi veterinář doporučil kvalitní kuřecí granule, které můj pes zbožňuje.

Jiří Sova

Ale přece nemohu kupovat pořád granule, které mi nebude žrát. Co bych s tím pak dělal. Jaké kupujete vy?

TomášLázna

Já pro svého psa kupuji granule Brit. Našel jsem je a vyhodnotil jako kvalitní granule, kde je velice dobrý poměr cena a kvalita.