Je váš mozek optimálně existenčně naprogramován?

Realita není pro člověka ideální, protože zde jsou neustálé nečekané změny a veliká rozmanitost složitých systémů, kdy my známe jenom vše v nás a okolo nás jenom povrchně a chybně. Já jsem ten, který vidí lepší budoucnost, a proto povedu slepé zástupy do lepší ekonomické a sociální budoucnosti, je to pořád stejný pokrytecký divadelní příběh, ve kterém slepý vede slepé, a vůdce slepých o sobě vždy tvrdí pyšně, že on není slepý, jenže on je slepý, a hraje si na to že není slepý!

Proč konečně lidi nepochopí to, že není možné realizovat kulturní civilizaci, ve které se budou mít všichni dobře, vždy se může mít dobře jenom 1% lidí a 99% lidí se musí mít zle, je to obrazně jako ve sportu kde je 1% sportovců profesionály a 99% sportovců jsou jenom amatéři!

Rovnost znamená vždy jenom degeneraci a přelidnění, což vždy musí jistě skončit revolucí nebo válkou, co je to veliká globální ekonomická emigrace, je to následek degenerace a přelidnění! Když galejník už pomalu vesluje, musí nakrmit ryby, o tom je realita ve společnosti, která neuznává žádné svaté ekonomické a sociální ideologie!

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Danina65

Nevím

Pravdou je, že jsem takto o svém mozku nikdy neuvažovala.

Drap

Nevím

Ještě jsem neměl možnost si nechat mozek přeprogramovat ji­nak.

ivzez

Nevím

Víte, kam na ty bláboly chodíte?!

Neměl byste i něco normálního?

GM

Nevím

Už to nehul.