tompok76

Je varga normální? II.

Rozhodně problematiku nevysvětlil a tak není důvod, proč na ní odpovídal.
Doplňuji:
Ahoj Vargo,
musím říct, že se mě odpověď docela dotkla. Matematiku počítám již dlouho a mozek, stejně jako každý jiný orgán se prostě unaví. Po několika hodinovém maratonu výpočtů mi i nejprostčí příklady přijdou jako neřešitelné – proto jsem se obrátil na inteligentní veřejnost.
A v tom mi přišla odpověď že bych měl studovat něco jiného. To mi moc neporadilo a nepotěšilo.
Každopádně, bylo-li to míněno jako vtip (prosím, pro příště připojit smajlíka) beru zpět mé výroky o duševním zdraví a normálnosti. Předpokládám a jsem si jist, že tomu tak je. Škoda, že kdybys měl povoleno kontaktovat uživatele v profilu, mohli jsme to řešit neveřejně (ale tobychom přišli o smírčího soudce kropítka)
Děkuji za odpovědi a těším se na další,
Tomáš Pokorný
tompok76@seznam.cz

=============­========

DOPLNĚNÍ ADMINISTRATORA:

Tento příspěvek nemá charakter otázky a proto byl uzamčen. Pro tyto debatní účely využívejte pole DISKUZE K OTÁZCE.

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano v tom máte pravdu,ale přesto nevím,jak to souvisí s tím jestli je normální. Myslím,že Vám vysvětlil sám proč na Vaši otázku odpověděl,proč to stále pitváte???
Doplňuji:
Já jsem nepsala,že máte studovat něco jiného,já jen napsala,že by jste měl zvážit obor,který studujete. Mluvím z vlastní zkušenosti. Strojárna mi nešla,jelikož jsem neměla prostorové vidění(nedokázala jsem si představit ani pitomý šroub,jak ho mám narýsovat),tak jsem šla na ekonomku,ale s mojí matematikou,taky žádná výhra. Ale pořád lepší,než rýsování.

vagra

Opravdu poslední poznámka.
Zapoměl jsem ti odpovědět na otázku proč jsem na ni odpovídal.Jednoduše proto,aby ses na ten problém necítil být tak sám.Byla dlouho bez odpovědi.Nemám rád nezodpovězené otázky,ta tvoje mě přímo provokovala.A pak-bral jsem to jako recesi.Musíš uznat,že umím odpovídat i na otázku,která je daleko mimo mé chápání.Obsahově-nic,ale co se týká délky vysvětlení problému,nebylo až tak špatné.Když to znejistilo i tebe.
Teď vidím,že jsem volil blbé místo v blbým čase-přiznávám,JSEM VI­NEN.

vagra

Tomáši Pokorný-pokud jsi chtěl diskutovat,mohl jsi tady.
Zatahovat do absurdní diskuze další uživatele je nekorektní,já žádného smírčího soudce nepotřebuji.
ALE NECHÁPU,JAK SI MÁM VYSVĚTLIT TVOJE VĚTNÉ SPOJENÍ:-Každopádně, bylo-li to míněno jako vtip (prosím, pro příště připojit smajlíka) beru zpět mé výroky o duševním zdraví a normálnosti. Předpokládám a jsem si jist, že tomu tak je.
Ve spojení s omluvou…hledal jsem smajlíka…Máš toho asi fakt moc.Tečka.
Jinak pro příště/doufám,že žádné nebude/prosím vagra,ještě jednou, vagra.
Jestli je tady nějaký varga,omlouvám se za Tomáše!!!