Fly

Je vám z toho do pláče? + dokázali byste se na něj podívat?

Možná jste se už doslechli o případu, který se stal myslím včera, nebo tak nějak. Paní byla s pejskem, čivavou, která nevážila ani kilo v restauraci, kde na pejska čekala smrt… a to ne obyčejná, ale hrůzná a děsivá… (Čtěte více zde: http://noviny­.joj.sk/z-domova-banskobystricky-kraj/21-7-2010/clanok/opilec-zabil-civavu-hodil-ju-o-stenu-a-kopol-do-nej.html !

Mně je z toho do pláče, když jsem to v televizi viděla, musela jsem se vrhnout ke svým pejsjkům a se slzama v očích je objímat… Proč? Proč to udělal? Proč se tohle děje?! A jaký trest může pachatel maximálné dostat? Jenom 3 roky! Co mu to bude platné? Udělá to znova! Jsem rozčílená a je mi do pláče… Dokázali by jste se na toho chlapa podívat, kdyby tohle udělal Vašemu pejskovi? Já asi ne… Ale položila bych mu jedinou otázku… Proč?

Nejlepší odpověď
kropitko

Milá Fly,někteří lidé jsou prasata a prasatama zůstanou,to je jediné,co Vám k tomu mohu říct…
Doplňuji:
jami,když už,tak železnou tyčí.....

Další odpovědi
Bumbes

Je pravda, že to ten opilec opravdu přehnal a zaslouží si potrestat. Ale také je trestuhodné chování majitelky dotyčného psa, která mu dovolila v restauraci běhat po stole.
Jak říká přísloví: Ty, kdož jsi bez viny, hoď kamenem.
Upřímně řečeno, kdyby na mne „vřískal“ ze stolu v restauraci neposlušný uječený čoklík, také by mi to nebylo příjemné…

ReHu

Já, pokud něco podobného v TV začíná, přepínám na jiný program. A dělám to samé, pohladím a jdu s holkama na procházku.
Myslím, že u nás jsou tyto tresty hodně mírné.
Kdybych na to měla, morál i to další, ráda bych někomu zaplatila, aby dotyčnému pořádně nabančil a zlámal mu ruce a nohy (postupně po vyléčení), aby ho to hodně a dlouho bolelo.

anonym

Umlatila bych ho klackem!!!!

vecernice

Do pláče mě z toho je a ta bezmocnost ,kterou cítím je nepopsatelná.Kdy­bych měla napsat co bych s takovým ,,NĚČÍM" udělala,tak by mě to tady určitě vymazali.

nukušinka

Já tohle asi nikdy nepochopím, jak to někdo může udělat. Nikdy a to můžu říct na sto procent, nikdy bych pejskovi neublížila. Nechápu to a ani nepochopím testy na zvířatech. Oni za nic nemůžou. Je mi z těch lidí zle NIKDY NIKDY to nepochopím.

nabubindes

to se nedá nic jného dělat než do takové hospody či restaurace nechodit. ve správním řízení dostali maximálně nějakou směšnou pokutu, za nedodržování základních hygienických návyků! (já bych jim to zavřel)a to možná! jinak se tam všichni bez vyjímky chovali velmi nevhodně! z maličkostí se stávají velké věci! majitelka pejska si počínala velmi neobezřetně ke svému kamarádovi, mněla ho hlídat, je odpovědná za pejska! zasloužila by trest! a ten dotyčný tam je to jasné, ale soudu se těžko dočká! smutné, že jsou lidi tak neodpovědní!

Jahoda

Je mi z toho zle. Nejraději bych brečela. Nechápu, jak někteří lidé mohou toto udělat. Jsou to haj*lové!!! Udělat jim to samý a dát jim doživotí!! Nemám slov… Jinak bych se na takového člověka nedokázala podívat, i kdyby toto udělal s některým jiným pejsekem. Hnusí se mi už teď!

anonym

dobrý den paní fly.vždy jsem se zastávala slabších lidí a zvířátek. dříve když jsem nebyla ještě věřící tak pokud jsem mohla tak jsem takového člověka zbila až do krve.
cvičila jsem tajči a to když použijete v plné rychlosti,tak ten člověk nemá šanci.te´d již to nejde protože moje víra v boha mi to zakazuje. takový zlý člověk si vybíjí svoje flustrace vždy na bezbraných.chudák čivava,ale snad je v psím nebíčku,protože bůh zvířátka stvořil a miluje je.tomu zlému člověku to před bohem jen tak neprojde!!!! má svoji a to dost zlou odplatu-tomu věřte-boží mlýny melou pomalu,ale nikdo takový božímu trestu neujde.hlavu vzhůru!!!
zdraví vás ---zaj-po.
Doplňuji:
dobrý den pane bumbes. sice je pravda, že ta paní si měla pejska hlídat,ale co je to za člověka, který dokáže ještě tak surovým a trestuhodným způsobem zabít malinkou čivavu!!!
jestlipak by si vůbec něco dovolil proti vlčákovi,dobrmanovi dospělé doze a jiným velkým psím plemenům? jistě, že ne, protože takovéto lidské zrůdy jsou v podstatě naprostí zbabélci. vím to,jak jsem již psala měla jsem s takovými co do činění. pořádně je spacifikovat a již si to nikdy nedovolí, ten kdo je schopen jakýmkoli způsobem mučit nebo zabít jakékoliv zvíře-věřte mi co vám píši!!! ten je schopen bez nějakých výčitek mučit a zabít bezbranné dítě a i jakéhokoli člověka. v tom co píši není obsažen žádný rasismus ani odsouzení. jistě kdo jsi bez viny hoď kamenem. ale ani pán ježíš nebyl nikdy na straně bezcitných vrahů. naopak řekl"že ani vrazi do nebe nepřijdou."---zdraví vás ---zaj-po

Zdroj: zkušenosti