Je vám také líto zvířátek v lese?Jsou sami,opuštěný,všem napospas,hlady atd.Jak jim pomoci?

Doplňuji:
Myslím to naprosto vážně, nevím, proč se mi tu pořád posmíváte?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Zapomněl jsi na zvířátka ve vodách a ta jsou teď kvůli tomu smutná! Být tebou, tak se jim omluvím, nejlépe mailem :-)

P.S.: otázku nemyslíš vážně, že ?
Doplňuji:
Divokým zvířatům je úplně nejlépe bez člověka. Jsou přizpůsobena prostředí, ve kterém žijí tak, aby prosperovala.
Pouze v místech člověkem zdevastovaných či změněných buď strádají a přestěhují se jinam, nebo se i tomu prostředí časem nějak přizpůsobí - na což se ale neptáš !

V lese (tvoje otázka) je potřeba přikrmovat a pečovat převážně jen o ty druhy, které tam člověk cíleně chová.
Studium

Další odpovědi:

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Vše podstatné ti bylo již sděleno ostatními, tedy jen moje rada na závěr:

Najdi si nějaké dětské stránky nebo chat, pokládej svoje prostinké otázky tam. Společně je pak můžete i rozvíjet, vylepšovat, řídit kosmické bojové koráby atd. a
nikdo se ti tam smát nebude ! ;-)

Choď za nimi, chytej je a hlaď je - až do úplného vyhlazení...
:-D
Doplňuji:
Ad Doplnění: ..."Myslím to naprosto vážně"...
To těžko - to bys totiž primárně musel "myslet" - což neděláš...
:-O
Ale - pokud by ses o to chtěl pokusit, pak se v prvé řadě zamysli nad tím, jak dobře bylo "zvířátkám", když člověk ještě neexistoval...
:-D
Prej - "myslím"...
LOL

Zlatý

Les je jejich přirozené prostředí pro život. Pomoci jim můžeme tím, že budeme les chránit a zvířatům můžeme přinést něco vhodného k snědku. Hlavně se chovat v lese tiše a zvířata neplašit. Pssst ! :-))

Zlatý

Jóó - zvířátka v lese,tak sama,opuštěna.............až získáš tu velice silnou kosmickou bitevní loď a připádluješ k planetě.........mohl bys jim píchnout...co?
A až budeš mít potom chvilku,zaskoč si do jejich přirozeného prostředí - Amazonie,Sibiř,centrální Afrika a pod - a uvidíš jak se ta holátka umějí "otáčet".
Od nejmenších po největší.
Uvidíš,co je to "potravní řetězec" v celé kráse.

Stříbrný

"Líto zvířátek?"
Proč myslíš, že jsou v zoologické zahradě "zvířátka" v kleci ? PROTOŽE JSOU NEBEZPEČNÝ !!! Mohly by tě pokousat !!!
"Zvířata jsou prostě věci, který nejsou lidi a nejhorší jsou číšníci" = citát...z intelektuální literatury, které se fakt dost věnuji a proto jsem tak chytrá("já vím, že to všichni víte" = zase citát)
Doplňuji:
Nejvíc je mi líto zvířátek, které si vanasové berou domů, protože si myslí, že jsou opuštěná...a pak přijde jejich maminka-a koloušek nikde, (vanasi si ho právě griluje):DDD

Diskuze k otázce

anonym

zruš lesy

anonym

ach jo, tady se asi odpovedi nedočkám....

Stříbrný

Funna

ale už ses jí dočkal...a několika...zvířatům je nejlépe tam kde jsou...opuštěšnost jim vyhovuje a napospas jsou jedině člověku...a hlad mají obvykle jen v zimě...ale to je myslivci přikrmují...fakt nevím, co chceš slyšet...že porušíme koloběh přírody a nastěhujeme si ty nebohé chudinky (jimiž jsou jen v tvých očích) domů??

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.