Je vám také líto zvířátek v lese?Jsou sami,opuštěný,všem napospas,hlady atd.Jak jim pomoci?

Doplňuji:
Myslím to naprosto vážně, nevím, proč se mi tu pořád posmíváte?

Nejlepší odpověď
beer

Zapomněl jsi na zvířátka ve vodách a ta jsou teď kvůli tomu smutná! Být tebou, tak se jim omluvím, nejlépe mailem 🙂

P.S.: otázku nemyslíš vážně, že ?
Doplňuji:
Divokým zvířatům je úplně nejlépe bez člověka. Jsou přizpůsobena prostředí, ve kterém žijí tak, aby prosperovala.
Pouze v místech člověkem zdevastovaných či změněných buď strádají a přestěhují se jinam, nebo se i tomu prostředí časem nějak přizpůsobí – na což se ale neptáš !

V lese (tvoje otázka) je potřeba přikrmovat a pečovat převážně jen o ty druhy, které tam člověk cíleně chová.
Studium

Další odpovědi
www

Vše podstatné ti bylo již sděleno ostatními, tedy jen moje rada na závěr:

Najdi si nějaké dětské stránky nebo chat, pokládej svoje prostinké otázky tam. Společně je pak můžete i rozvíjet, vylepšovat, řídit kosmické bojové koráby atd. a
nikdo se ti tam smát nebude ! 😉

anonym

Choď za nimi, chytej je a hlaď je – až do úplného vyhlazení…
😁
Doplňuji:
Ad Doplnění: …„Myslím to naprosto vážně“…
To těžko – to bys totiž primárně musel „myslet“ – což neděláš…
:-O
Ale – pokud by ses o to chtěl pokusit, pak se v prvé řadě zamysli nad tím, jak dobře bylo „zvířátkám“, když člověk ještě neexistoval…
😁
Prej – „myslím“…
LOL

marci1

Les je jejich přirozené prostředí pro život. Pomoci jim můžeme tím, že budeme les chránit a zvířatům můžeme přinést něco vhodného k snědku. Hlavně se chovat v lese tiše a zvířata neplašit. Pssst ! 🙂

fcoop

Jóó – zvířátka v lese,tak sama,opuštěna­.............až získáš tu velice silnou kosmickou bitevní loď a připádluješ k planetě....­.....mohl bys jim píchnout…co?
A až budeš mít potom chvilku,zaskoč si do jejich přirozeného prostředí – Amazonie,Sibiř,cen­trální Afrika a pod – a uvidíš jak se ta holátka umějí „otáčet“.
Od nejmenších po největší.
Uvidíš,co je to „potravní řetězec“ v celé kráse.

Agneta

„Líto zvířátek?“
Proč myslíš, že jsou v zoologické zahradě „zvířátka“ v kleci ? PROTOŽE JSOU NEBEZPEČNÝ !!! Mohly by tě pokousat !!!
„Zvířata jsou prostě věci, který nejsou lidi a nejhorší jsou číšníci“ = citát…z intelek­tuální literatury, které se fakt dost věnuji a proto jsem tak chytrá(„já vím, že to všichni víte“ = zase citát)
Doplňuji:
Nejvíc je mi líto zvířátek, které si vanasové berou domů, protože si myslí, že jsou opuštěná…a pak přijde jejich maminka-a koloušek nikde, (vanasi si ho právě griluje):DDD

anonym

zruš lesy

anonym

ach jo, tady se asi odpovedi nedočkám…

Funna

ale už ses jí dočkal…a několika…zvířatům je nejlépe tam kde jsou…opuštěšnost jim vyhovuje a napospas jsou jedině člověku…a hlad mají obvykle jen v zimě…ale to je myslivci přikrmují…fakt nevím, co chceš slyšet…že porušíme koloběh přírody a nastěhujeme si ty nebohé chudinky (jimiž jsou jen v tvých očích) domů??