Mapel

Je vám Nad 30 do 40let?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Andělé

Ano

To už bude ono…

Další odpovědi
briketka10

Ne

už bylo a ten čas byl nejhezčí v mém životě..

Damiana

Ano

Myslím, že jsem v tom nejlepším věku. Cítím se teď totiž daleko lépe, než když jsem patřila do těch předchozích dvou kolonek…
Nebo mě čeká ještě něco lepšího? Podle optimismu, zkušeností, vtipu, dobré nálady a celkové fešáckosti otázek a odpovědí některých zdejších bardů, mám dojem, že bych se měla mít na co těšit. Tak to bych brala!

pokazdejinak

Ano

taky jsem se sem vešla :)

pizlicka

Ano

🙂

iceT

Ano

dědapetr

Ne

casey

Ano

quentos

Ne

fablen

Ano

Andělé

No,ale za 1,5 roku už budu v té vyšší kategorii. No,pane jo,sakra to letí…