RyuzakiKate

Je vám líto zapalovat krásnou svíčku?

Nějakou opravdu krásně barevnou a voňavou, ještě třeba obvázanou lýkem s kovovým přívěskem… Jedna taková mi tu stojí asi už 3 roky a nevím, jestli je mi to teda fakt líto, nebo čekám na nějakou extra příležitost…

Nejlepší odpověď
anonym

Nesnáším předměty,které se tváří jako použitelné ale vlastně nejsou.Extra příležitost byla při tom předání…:D

Další odpovědi
anonym

Ne. Pro krásnou svíčku musí být krásná příležitost. Někdy stačí mít jen potřebu udělat si mimořádnou chvilku. Věci nekupuji proto, abych je skladovala a prášilo se mi na ně, ale proto, abych z nich měla radost a užitek.

terry

Já svíčky zapaluji téměř každý večer. V zimě i létě.
A pro krásnou svíčku bych určitě našla extra příležitost.

Drap

Někdy ano, většinou je dostanu. Miluju oheň, takže svíčky si zapaluji dost často. Nakonec stejně všechny zapálím.

Ella

Ano :D raději je ani nekupuji :D stejně by mi stály doma navždy :D