lerak14

je vám jedno jako občanům co se okolo vás děje třeba v ulici?

pomohli by jste někomu pokud by byl napaden?

Nejlepší odpověď
kropitko

Není mi jedno,co se okolo mě děje,ale nevím jestli bych našla odvahu něco udělat,,,záleželo by na tom,co by mi jako zbraň stačilo,,,pokud jenom pusina,tak O.k,,,ale pokud by šlo do tuhého,tak bych se asi pravděpodobně v žádném sporu,který by se vysloveně netýkal mě nebo mé rodiny neangažovala…bo­jim,bojim,,,je to čím dál tím horší…viz včera na Berounce,postřelili porybného......

Další odpovědi
aramah

Asi bych zavolala pomoc.Co jiného bych mohla dělat.

ten který je

Nedavno jsem pomohl řidiči autobusu zpacifikovat ožralého agresivního bezdomovce,který ho napadl a dále napadal ostatní cestující.Nemám rád násilí ale tohle už bylo na mne moc.

anonym

jo pomohla bych,a doufám že byjsme to všichni přežili

panenka

Určitě bych svým sousedům pomohla kdyby byli napadeni.

mosoj

Ale, najednou by byli ti tolik nenávidění policajti dobrý. A jste si jistí že by měli zájem po tom všem co musejí snášet. Oni se také bojí a také mají rodinu.