jjj123456789

Je Valašské Meziříčí jižní, nebo severní Morava?

Doplňuji:
Nazdar Bazar: VM je Zlínský kraj, je hodně trapné někoho kritisovat a pak udělat chybu.

Nejlepší odpověď
anonym

Severní…
😉
Doplňuji:
To, že je VM zařazeno do Zlínského kraje nemění nic na tom, že jde o Severní Moravu ( http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Se­veromoravský_kraj )…
😁
Koneckonců – i podnebí se ´láme´ až Sirákovem.

Další odpovědi
Pepa25

Východní!

Agneta

jjj >>> a to ti tady takovéto otázky tolerují? Že jsi párkrát ve škole seděl? A nebo máš pomocnou – tam se nesedí :DDDDD

AJICEK

hmm a co takhle gugl mapy!

Nazdar Bazar

Chlapče, evidentně si pleteš pojmy. Jako Jižní Morava bývá definována:http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ji­homoravsk%C3%BD_kraj

Ovšem Valašské Meziříčí patří do Moravskoslezského Kraje. Což je na tebe moc těžké.
Doplňuji:
Není se čemu divit, když slovenskou tématiku řadíš do Asie.

Nazdar Bazar

Hodně trapné je ptát se na něco co víš, a čekat na reakce.

Pepa25

Je to normální troll, docela mě mrzí, že jsem se výjimečně nechal vyprovokovat a reagoval jsem. Chtěl by to nějaký filtr, aby si člověk mohl nastavit, aby se otázky nadefinovaných lidí vůbec nezobrazovaly …

Nazdar Bazar

Hele hele, ačkoli jsem udělal chybu, i přesto že Meziříčí patří do Zlínského Kraje,
Je to velmi na hraně(já to tak beru,) tak bych si dal pozor na tyhle kecy,(naučil se psát,) a neuváděl do kontextu Jižní Moravu, když se tak pitomě ptáš.