tompok76

Je vagra normální?

Uživatel Vagra mi na matematickou otázku odpověděl tak, že vlastně nic neřekl a navíc označil lidi, kteří tomu nerozumí že jsou mimo mísu a že doporučuje to vzdát.

Dle mého názoru je duševně chorý.

Odpověď pana Vagry
Uvedený příklad,je typický,pro pochopení rovnosti při neurčitém integrálu a je očividně velice vhodný,pro ukázkový výpočet.Takže by to, pro vás ,neměl být v žádném případě problém.Nevím,co by jste dělal,pokud by byl příklad poněkud složitější.
Ale tento výpočet jste zajisté ve škole několikkrát probírali,takže pokládám vaši otázku,vzhledem k výše uvedeným skutečnostem za relevantní v pravém slova smyslu.
Řekl bych,že moje odpověď je plně vyčerpávající.
Jo ještě o té substituci/náh­rada,pro ty kteří jsou mimo mísu/,mno pokuste se o to,ale já bych to nedělal!

Doplňuji:
Je vidět, že se zde pohybuje spousta velmi chytrých a nadaných lidí, kteří z jednoho dotazu bez zjištění dalších okolností dokáží posoudit vhodnost oboru. Je škoda, že tací lidé nejsou u přijímacích řízení – neboť by jistě velmi vhodně vybrali vhodné kandidáty.

Ale rád bych věděl, zda-li byste si odpověď od pana Vargy přáli vy sami dostat jako vysvětlení na matematickou nejasnost.

Je mi líto, že odpovědi na mou otázku o primitivní funkce se stočily tímto směrem a díky vám vím, kudy cesta nevede.

==============

DOPLNĚNÍ ADMINISTRATORA:

Tento příspěvek nemá charakter otázky a proto byl uzamčen. Pro tyto debatní účely využívejte pole DISKUZE K OTÁZCE.

Nejlepší odpověď
kropitko

No vidíte to a já jsem včera pochybovala o normálnosti té rovnice. Já když jsem jí viděla,tak jsem se jen utvrdila v tom,že je v naprostém pořádku,že jsem už dál nestudovala,jelikož bych na to neměla. Otázku jsem označila jako zajímovou z toho důvodu,že mě zajímalo kolik lidí na ní odpoví,ne kvůli tomu,že by mě zajímal výsledek. Domnívám se,že Vagra je normální,normální není to,že studujete něco, na co zřejmě nemáte. Možná by jste měl zvážit obor studia a studovat něco jiného.

Další odpovědi
vagra

Je zajímavé,kolik lidí ,kteří navštěvují tyto stránky,by vám na tak specifickou otázku bylo schopno kvalifikovaně odpovědět.Nakonec počet odpovědí to dokazuje.
Bral jsem otázku jako vtip,podle toho jsem odpověděl,posléze odpověď doplnil.
Pochybujete o mém duševním zdraví,já zase o vašem smyslu pro humor.Řekl jsem si,že to/že jde o humor/ pochopíte po první větě.Reakce mě utvrdila v tom,že jste opravdu mimo mísu.
Podle vašeho profilu soudím,že jste tady nový a nezkušený,jinak by jste reagoval jinak.
Hlavně se člověče uklidněte!A učte se ať nedopadnete jako já.
vagra-Bohnice.

kokoťenko

V rámci těchto stránek rozhodně, v běžném životě netuším.