Weroniq

je v září ještě počasí v Itálii na dovolenou u moře?

jaké jsou tam tak teploty počátkem září v oblasti Benátské riviéry?

Nejlepší odpověď
annas

Byla jsem v Itálii koncem září – poslední turnus. Bylo krásně i v okolí Benátek.

Počasí je ale proměnlivé, těžko říct …

Další odpovědi
anonym

Muzete mit stesti , ale i smulu. Ale na jihu by snad v zari melo prevladat to stesti. 🙂 -iv-

baghira

http://benatky­.travel.cz/ima­ge/image_galle­ry?uuid=87340d66-2c0e-43c8-a47c-da821ef20e82&­groupId=18877&t=­1264715329821

podle tohoto grafu snad ano

elektrikář

První týden byl pěkný druhý bylo chladno.Takže jako suvenýr ze sluné Itálije jsem si vezl deštník.Větrovku a flanelovou košili.Na hotelu nebylo topení a namoklé oblečení se nedalo usušit.