ondricke

Je v USA nějaký hudební kanál, jako je u náš v Česku ÓČKO???

Čaute, jen jsem se chtěl zeptat, jestli v USA něco podobnýho jako u nás ÓČKO???
Jestli jo, napište prosím :)

Nejlepší odpověď
Lamalam

Ale jo, pár desítek nebo spíše stovek hudebních kanálů v USA mají, ale zda se Óčku podobají, netuším.

Další odpovědi
gecco

Nevím, co je to "Óčko´ – ale myslím, že v USA (resp. celosvětově) by ti americká MTV stačila, ne???
:-OO

Katka99

Ahoj, já znám program MTV, jsou tam i písničky, ale taky nějaké pořady a reality show. Takže si myslím, že je to podobné jako v Česku ÓČKO, i když je MTV asi zajímavější… :) ale je to jen můj názor