DDarent

Je v této době někdo, kdo neví co je to 3D technologie???

Odpovědi
Scalex

ví to jenom málo lidí....

Z mladých lidí a z technologických nadšenců to ví opravdu většina, ale populace se neskládá jen z mladých lidí. Obrovská spousta lidí vůbec netuší, o co jde a na jakých principech 3D zobrazování funguje.

chudst

většina to ví......

Nebudu rozumovat a pocitat do toho domorodce z pralesa, ale normalni lidi z „civilizovanych“ zemi. Temer vsichni jiste vi, co je 3D technologie. Ale porad se najde spousta lidi, kteri nevi, ze se to jiz relativne bezne zacalo uplatnovat v praxi. Hovorim zejmena o starsich lidech; babicka se tomu prekvapene celou dobu divila, kdyz jsem ji vzal do kina na Letopisy Narnie. Stejnetak jsem ted slysel, kdyz jsem by u doktora, rozumovani jednoho starsiho paru nad dotykovyma mobilama. Holt co je pro nas mladsi relativne normalni, pro starsi je to desna novinka a revoluce :)

filva

většina to ví......

gnosis

většina to ví......

Ano.

vivatis2

nikdy sem to neslyšel.....