štamgast

Je v současné době nějaká světová hlava státu zároveň premiérem?

Kdekoliv na světě.
Doplňuji:
zzzzz: Přesně kvůli těmto narážkám jsem si říkal jestli se mám vůbec ptát. Lepší než Schlafenberg, tne by všude usnul a místo něho by prezidentoval Kalousek, něco jako Hácha-Hitler. Polštář vítězí.

Odpovědi
zzzzz

Jedině tak ta naše. Sám se premiérem prostřednictvím Rusnoka jmenoval, také je ministrem úplně všeho. Zcela jistě chce být i ředitelem vesmíru.
Doplňuji:
Omlouvám se 🙂 jsem neodolala, ale Šláfenberg by byl také katastrofa to s tebou souhlasím.

Hamon

Ano, alespoň podle wikipedie. V seznamu je jich dost (přestal jsem počítat u dvacítky), taže někde tento stav určitě bude platit.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sez­nam_hlav_st%C3%A1t%C5%AF­_v_roce_2014