Michal B.

Je v Praze nějaký hotel kde bych měl možnost být ubytován sám když je mi 15 let, popřípadě se souhlasem zák. zástupce?

Nejlepší odpověď
Drap

Každý hotel, stač si jen vybrat.

Další odpovědi
Mravenec

Myslím že by tě vzal každý hotel, ale otázka je co s tím, že jsi nezletilý.. Bylo by dobré si nějaký najít a kontaktovat je s dotazem, jestli je to možné. Se souhlasem by to snad mělo jít, kvůli podezření z útěku z domu.

Navíc rodiče by měli být s tebou, né tě poslat do hotelu, zvlášť když nejsi plnoletý.