Spisovatel

Je v pořádku jít do velkého knihupectví, sednout si a začít si číst nějakou knihu?

Teď to není myšleno tak, že bychom četli hodinu, ale například patnáct minut, a poté se vzali a odešli. Zkrátka si tu knihuz nekoupili. Jaký na to máte názor? Je to běžné?

Nejlepší odpověď
luky.1986

U knizky za 800,– mi to divny neprijde i kdyz to nedelam.. Nechapu to na benzinkach u novin za dacku..

Další odpovědi
arachis

No nevím jestli je to normální, ale já bych rozhodně ohmatanou knihu nechtěla. Ale pokud je to velké knihkupectví, možná má alespoň u některých knih jednu k okoukání.

briketka10

Nemyslím si. Na to jsou velké knihovny a antikvariáty.

talko
Žádnou takovou kavárnu v Pardubicích
neznám, tam chodím jen na kávu :)

briketka10

Ale ano našla jsem jednu pro mě dost neužitečnou :(
http://www.kni­hydobrovsky.cz/ka­varna-jostova.html

talka

briketka10: a literární kavárny