KubaKubajs

Je v okolí Prahy nějaké zajímavé koupání. Např. vodní nádrž, pískovna, zatopený lom atd?

Odpovědi
Rocker

Hezké koupaliště je v Divoké Šárce,dříve jsme jezdili taky na Hostivařskou přehradu.

david22

Souhlasím s Rockerem. Divoká Šárka je v moc hezkém prostředí a přitom je tam veškeré příslušenství v rámci koupaliště.

Michal Kole

Raději jdi na oficiální koupaliště, kde je zajištěna hygienická kontrola vody a je tam plavčík pokud se začneš topit.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.