martin14

Je v nově koupeném notebooku nainstalováná grafická karta?

Jestli je tak vadí když tam nainstaluji ještě jednu ATI Catalyst, protože nevím jak se ta první jmenuje tak nic odinstalovávát nebudu a chci ATI Catalyst kvůli Minecraftu.

Odpovědi
Sůwa

Bez grafické karty by notebook nefungoval. Jestli tě zajímá konfigurace, stáhni si
http://www.slu­necnice.cz/sw/e­verest/ a budeš vědět, co v noťásku máš.

mosoj

V každém případě tam grafická karta je. U lacinějších noteboků je ale integrovaná na základní desce napevno. Pokud je na desce slot na grafickou kartu ( a pro kartu je tam místo) tak tam jinou můžeš dát. Pak pracuje ta přidaná!§
Pokud je tam grafická karta jako taková tak ji můžeš vyměnit, ale ovladač pro ni musíš nainstalovat v obou případech.