MonkeyKing

Je v noci na pláži v subtropech zima?

řekněme v itálii, španělsku – v létě když je přes den 30°, kolik tam je tak v noci na pláži?

Odpovědi
Nuk nuk

Zima je v tomto případě realtivní pojem. V těchto oblastech bývají během léta velké teplotní výkyvy, takže přes den je kolem těch 30 a pokud se ještě převalujete na pláži na sluníčku, jste pěkně vyhřátý. Večer a v noci teploty klesnou třeba o deset stupňů. Teploty se tedy phybují kolem 20, což pro nás není nějaká šílená zima, problém je spíš v tom rozdíu, kdy tělo se nedokáže tak rychle adaptovat na takový skok.