Je v nastavení profilu nějaké tlačítko, kterým bych zakázal mé sledování?

=============­================
Tak v tom případě tu někdo má protekci: https://ctrlv­.cz/xpgR

Nejlepší odpověď
johana 56

Pro úplný zákaz sledování tlačítko není.

Uživatele, u kterého si sledování nepřejete, můžete v jeho profilu blokovat.

Je možné, že se jedná o profil uživatele, který blokuje Vás.
Chtělo by to u někoho vyzkoušet, jestli se tento zákaz v jeho profilu objeví.
Jinak asi opravdu protekce…

Další odpovědi
Drap

Ne, neni

johana 56

Malý technický problém s odesláním celého textu -(

Podle mě by měl zkušební test proběhnout mezi Vámi a uživatelem, kterého máte pouze v seznamu sledujících, ne v kontaktech.

anonym

V seznamu koho následují nemám nikoho.

johana 56

Já si v profilu barbakan zaškrtnu sledovat uživatele, měla bych se objevit v kolonce sledující.
Barbakan v profilu uživatele johana klikne na blokovat a uvidíme, ju 🙂

anonym

Tak máš pravdu, žádná protekce. Nemůžu tě sledovat, viz vložený obrázek na hlavní otázce.

anonym

Ju.

johana 56

Dík, super spolupráce.

anonym

I já děkuji za spolupráci. 🙂

anonym

Johano, já bloknu tebe, ty mne a uvidíme. Po testování vše uvedeme do původního stavu. Souhlas?

johana 56

Souhlas..