marťa382

Je v mobilu Huawei Sonic 8650 možnost nahrávání zvuku (záznamník, diktafon)?

Mám mobil 2 měsíce a zatím jsem nikde nenašla žádný záznamník. Je tam vůbec?
Pokoušela jsem se ho teda stáhnout, ale nejde mi nainstalovat. Nevíte, čím by to mohlo být? Děkuji :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Co vím, tak mobil v základu možnost diktafonu nenabízí, ale určitě v Android Marketu (dnes Google Play) najdete nějakou aplikaci, která by umožnila nahrávání.

Jinak od téhle číny nelze očekávat zázraky…