Dismas

Je v IS internet?

Nejlepší odpověď
Hans51

Pokud myslíte Islámský stát, nejedná se o žádný státní útvar, ale o radikální islámskou teroristickou organizaci. I přes to, že ovládají určité území a sami se za stát prohlásili, nebyli uznáni žádným jiným státem.

Každopádně internet tam jistě mají, minimálně v mobilních telefonech, těžko si představit domlouvání jejich činnosti prostřednictvím dopisů apod.

Další odpovědi
Klaproth

Jasně že je. Jak jinak by na síť dávali záznamy vražd rukojmích?