Avatar uživatele
anonym

Je v Evropě stát, který přesouvá státní a církevní svátky do pracovního týdne pokud vyjdou o volném víkendu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? da ny, ptáč, mirekborek, gecco před 3039 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ano, je to Francie, některé země v Německu, Anglie,Švédsko.
V těchto zemích byli moji kamarádi (dcera pracovala v Anglii),ve Švédsku mám od r.1973 vdanou kamarádku a tam už to existovalo tenkrát.Ostatní země nevím.
Austrálie sice není evropská země, ale tam to také existuje.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Admin2

Uživateli Jugare,

zřejmě byste si měl zopakovat Kodex, abyste si připomněl např. to,

že není správné " vkládat nesmyslné odpovědi a otázky. Tyto budou provozovatelem smazány".

K vyjádření názorů používejte diskusi.

před 3039 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jugare asi Ty neumíš číst.Jasně jsem psal " Austrálie sice není evropská země, ale tam to také existuje."
Příště si pořádně přečti co kdo píše!!!!!
Kdybych napsal V AUSTRÁLII TO TAKÉ EXISTUJE, tak pak by to od tebe byla správná připomínka, ale takhle POCHYBUJI, že TYYY dokážeš pořádně přečíst napsané texty.

před 3039 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jugar vše dělá jen povrchně.

před 3039 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jugare, Lahny psal, že Austrálie není v Evropě, jen dával příklad, že i tam taková možnost je. Až udeří mrazy, doporučuji ti http://nd01.jxs­.cz/752/686/1569150a27_3­4740351_o2.jpg , aby ti neomrzl mozek!

před 3039 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jándal taky jako příklad moji odpověď a neptal jsem se nikoho,jestli to bude dobře nebo nebude.
Ty bys potřeboval až bude nrznout kus ledu do poklopce,aby se ti nahoře taky rozsvítilo,ale to už nehrazí,vím jak na tom jsi.

před 3039 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ty víš exkrement o mně, za to já toho vím o tobě docela dost!

před 3039 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek