scratcher92

Je v Evropě nějaký stát, který nás (Čechy) nikdy nezradil?

Zradou myslím invazi, kolaboraci s nepřítelem nebo podporu paktu poškozující České obyvatelstvo nebo země.

Nejlepší odpověď
jjj123456789

Srbsko. A jak jsme jim to ústy Havla v roce 1999 a 2008 uznáním Kosova vrátili

Další odpovědi
kapka

No prý nám chtěla dokonce Albánie poslat na pomoc tank, když nás obsadili Rusove. Oni měli ale snad jen ten jeden, takovou hrůzu. :D Mají ho tam v muzeu. Já to slyšela a viděla na jedné cestovatelske diashow. Bylo to prezentovano jako taková perlička. Dost nás to pobavilo. Tak snad je to pravda :D

dudu

Mám pocit, že Rumunsko.

ivosek2

Švýcarsko,Por­tugalsko, Španělsko, Vatikán,Belgie, Finsko, Norsko,Švédsko.. no nevím ale něco z toho asi bude

ivzez

Albánie, Belgie, Nizozemí, Lucembursko, někdejší Jugoslávie, Rumunsko,
Řecko, Norsko, Španělsko, Portugalsko, Švýcarsko, Lichtenštejnsko, Finsko,
Monte Carlo, Dánsko ► ani si na všechny takhle naráz nevzpomenu …

led

Záleží, v ktorom období
1 – v stredoveku napríklad bojoval každý s každým a každý proti každému, niekde mečom, niekde papierom, podľa toho, čo bolo bujujúcim stranám výhodné a prakticky na celom území Europy…
2 – Od stredoveku sa veľa nezmenilo, len väčšinou meče nahradily papier – zmluvy, pakty a hlavne (pokračovanie v 2a)
2a – nadnárodné spoločnosti, ktoré intezívne sa miešajú do práv národnostných štátov a potláčajú ich štátnu i národnú ekonomiku.
Takže v súčasnej dobe nehovorme o štátoch ale o spoločnostiach, či už politických, alebo,ekonomických, alebo národnostných

anonym

Rómský!