lukas.zmizik

je v době ekonomické krize znát nižší odbyt toaletního papíru, když se ví, že se šetří na jídle?

anebo se tedy jídlem nešetří a pak žádná krize není

Nejlepší odpověď
anonym

Naopak – spotřeba toaletního papíru je větší – situace je totiž k pos..ání…
🙂

Další odpovědi
dudu

Vzhledem k neustále se zvyšující úrovni těchto stránek ztrácím schopnost na řadu dotazů odpovídat. Vím však jistě, že v době nouze lidí jedí více vlákniny a v důsledku toho se mírně zvyšuje objem výkalů. Pravidelnost a pevnost stolice se podle odborníků nemění.
Tento fakt potvrzuje i pan Sovák v jedné ze svých vzpomínek, kde popisuje dojmy z koupání se v moři u Burgasu. Tehdy „bojoval“ s poctivým „starobulharem“ v němž převládaly zbytky chleba a papriky, které jsou základem stravy v tomto regionu.
Závěrem bych rád vyjádřil obdiv nad směry a hloubkou Tvých téměř vědeckých úvah.

zjentek

před chvílí jsem na radiožurnále zaslechl Maurera, který ve svém příspěvku „nejezte blbě“ opravdu řešil nižší spotřebu hajz.papíru ..jenže se tam neřešil rozmach bidetů a různejch oplachovačů zadků, což podle mě je ten důvod :o
http://upload­.wikimedia.or­g/wikipedia/com­mons/thumb/6/6c/2008-02-02_Bidet.jpg/389px-2008-02-02_Bidet.jpg

lota

Ač mi přijde, že otázka je stavěná celkem podivně, odpovím – zcela vážně. Myslím, že se šetří i na toaletním papíru, hlavně v tom, že lidé přecházejí od těch kvalitnějších, lepších na ty levnější. Takže v počtu rolí by to až tak jít poznat nemělo. Pravda, až přejdou úplně k těm nejlevnějším možnostem, zřejmě přejdou na letáky, kterých je všude dost.