Stříbrný

je v době ekonomické krize znát nižší odbyt toaletního papíru, když se ví, že se šetří na jídle?

anebo se tedy jídlem nešetří a pak žádná krize není

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Naopak - spotřeba toaletního papíru je větší - situace je totiž k pos..ání...
:-)

Další odpovědi:

Zlatý

Vzhledem k neustále se zvyšující úrovni těchto stránek ztrácím schopnost na řadu dotazů odpovídat. Vím však jistě, že v době nouze lidí jedí více vlákniny a v důsledku toho se mírně zvyšuje objem výkalů. Pravidelnost a pevnost stolice se podle odborníků nemění.
Tento fakt potvrzuje i pan Sovák v jedné ze svých vzpomínek, kde popisuje dojmy z koupání se v moři u Burgasu. Tehdy "bojoval" s poctivým "starobulharem" v němž převládaly zbytky chleba a papriky, které jsou základem stravy v tomto regionu.
Závěrem bych rád vyjádřil obdiv nad směry a hloubkou Tvých téměř vědeckých úvah.

Zlatý

před chvílí jsem na radiožurnále zaslechl Maurera, který ve svém příspěvku "nejezte blbě" opravdu řešil nižší spotřebu hajz.papíru ..jenže se tam neřešil rozmach bidetů a různejch oplachovačů zadků, což podle mě je ten důvod :o
http://upload.wikimedia.org/…

Pokročilý

Ač mi přijde, že otázka je stavěná celkem podivně, odpovím - zcela vážně. Myslím, že se šetří i na toaletním papíru, hlavně v tom, že lidé přecházejí od těch kvalitnějších, lepších na ty levnější. Takže v počtu rolí by to až tak jít poznat nemělo. Pravda, až přejdou úplně k těm nejlevnějším možnostem, zřejmě přejdou na letáky, kterých je všude dost.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 411
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.