lerak14

Je v CZ soukromý majetek nebo pozemek pro ostatní tabu nebo se můžu bránit při narušení jako v americe?

ptam se proto že naše policie jezdí za poznáním zákonů na výlety a pak nic viz. mnoho případů třeba jak si chránil chatu věřím tomu že tomu zloději bude platit do smrti

Nejlepší odpověď
zdeny

CO BYCH ZA TO DAL CHRÁNIT SI SVŮJ MAJETEK PROTI TĚM ,,DÁMÁM OD PRASAT " PODLE ZÁKONŮ KTERÉ NÁM SLUŠNÝM PŘIPADAJÍ NORMÁLNÍ . ALE JIŽ ZDE NĚKOLIKRÁT ZMIŇOVANÁ PODOBNÁ VĚC – ŽIJEME V ČR !!!

Další odpovědi
Michal

Zkuste si povšivnout ,že nejste v USA.Tady se některé zákony upravují podle potřeby.