Je v ČR nejaka vojenska škola pro holky??

jestli ano.
v kolika bych na ni mohla nastoupit?
Doplňuji:
mam ješte dost času abyc si to rzmyslla ae mam o to zajem.

Nejlepší odpověď
Ar

Neblázni, ty by jsi chtěla být lampasačkou? Uvědom si , že to může dělat jen člověk bez vlastního názoru.
Doplňuji:
No jak myslíš, píšeš, že máš ještě dost času. Zřejmně jsi ještě dost mladá a snad z toho vyrosteš. Já po povinné vojenské službě mám na lampasáky svůj názor. Je to jen sebranka vypitých a vagumovaných zelených mozků. O dnešní profi armádě najemných vrahů, kteří za peníze jdou kamkoli a dělat cokoli ani nemluvě.

Další odpovědi
mosoj

Pokud se toho nebojíš tak nastup. Bez vlastního názoru je více lidí zde, než na vojenské škole.
http://www.vsmt­.cz/files/aktu­ality/aktuali­ty.aspx
Doplňuji:
Stejně budeš mít plné kecky toho jak se tam dostat.

lenka.seda

Asi ti moc nepomůžu, ale jedna holek ze třídy chce jít taky na vojenskou a prý tu je… ale něco jako dozor nebo tak..
Doplňuji:
ještě jsem ti našla tohle: http://www.vsmt­.cz/files/aktu­ality/archiv.as­px
ale je jich víc a dívky prý příjímají… .-)

arygnoc

dievča nešťastné …
aký pekný film o úžasnom vojenskom živote si videla?

My sme kedysi, keď ešte bola služba v armáde (pre mužov) povinná, robili kdečo, aby sme tam nemuseli, a ty, ženská, sa tam hrnieš?

A podľa mňa je táto profesia na vyhynutie. Ale to je iba osobný názor.