Achilles

Je v 15 letech optimální, věnovat se vytrvalostnímu běhu? Můžu se stát třeba profesionálem?

Odpovědi
pizlicka

proc by ne.podivej,ja zacala behat vytrvalostne az ve dvaceti.a ve svych 37letech jsem si zabehla svuj prvni brnensky pulmaraton 21,3km,v case 1h48minut.a nyni,letos,poprve rychlostni 6km,a vyhrala jsem druhe misto.pritom jsem si myslela,ze rychlostni behy mi vubec nejdou.dbej na stravu,postupne zvysujdelku trasy,běhěj prvni hodinu uvolnene jen v poklusu,a druhou hodinu postupne zrychluj tempo.rozvrhnes sily a pulmaraton ubehnes.a z kopce behej jak s vypnutym motorem,tzn.opet ne na silu.jakoby s lehkosti.