vivatisCZ

Je už Windows 8.1 stabilní?

Když jsem si v listopadu 2013 stahoval windows 8.1 byli s tím samé problémmy. Ikony na ploše se neustále prohazoval ia měnily velikost a spousta dalších chyb. Myslíte, že nyní má smysl stáhnout si win 8.1? Je už stabilní?

Odpovědi
lagush

já ho mám a funguje skvěle ! a mám ho od Vánoc .

Painkilleerz

Já mám windows 8.1 a žádné problémi s nim nemám možná máš starý PC/NTB nevim

msi

Já ho zkoušel a mě pořád padal… mám zato, že 8.1 pos*ali vyloženě. S úmyslem opravit chyby to víc podělaly. Ale jiní tu píšou, že jim to fachá, takže převazujou kladné zkusenosti s oknama 8.1 asik…

anonym

problém není se stabilitou ale s kompatibilitou, sposta starších věcí tam nefunguje správně a tak člověk pořád jen řeší jak to obejít a nakonec dojde k závěru že je nejlepší používat radši windows 7, … osmičky stejně nic důležitého navíc nepřináší.