Je už po dvaadvacáte hodině? Snad ano a tak vám sděluji,že jdu plnit manželské povinosti(pří­jemnosti) a zítra vám .....

… o tom,samozřejmě, nic nenapíši! Dobrou přátele,mám vás rád!

Nejlepší odpověď
Andělé

To čekáš vždy na 22 hodinu? 😁)))
Tak nezbourej barák! Dobrou noc,taky Tě máme rádi!..:-)

Další odpovědi
briketka10

http://www.you­tube.com/watch?v=i3H9dDe­6oUE&feature=rel­mfu

tak dobrou noc..
a myslela jsem svýho kocoura..

aramah

Jo jo tak dobrou pokud budeš spát :D

dědapetr

Tak pomáhej pán Bůh.

Bičiště

To luxuješ tak pozdě?

Michal Kole

Nezapomeň KONDOM, ať něco nechytneš nebo manželka/přítel­kyně/milenka neotěhotní