Hamon

Je už možné, aby pražská registrační značka začínala „3AR“?

Jednou k tomu dojít určitě může, ale jsou už teď vydávané RZ s touto kombinací na začátku?
Doplňuji:
mojitek: diky. A nemas nahodou Hondu Civic? :)

Nejlepší odpověď
mojitek

Ano.Já mám něco podobnýho.
Doplňuji:
ne.já sázím na českou kvalitu 🙂

Další odpovědi
honza19hk

už jsou a vídám je poměrně často.

Lamalam

Ano, je to možné, už jsem takovou viděla.

Hamon

mojitek: nojono, nikdo neni dokonaly :D Ne, jen zertuju a je dobre, ze ji nemas. Kdybys mel, tak bys vedel.

mojitek

záleží na kusu,ale je fakt,že je to plný elektroniky.Razím heslo: kde nic není -tam se nemůže nic pokazit :D teda aspon to co si můžu poopravit sám na koleni

Hamon

Mne slo o to, ze me vcera jeden kratkocernovlasy ridic Hondy Civic zkousel nasirat :D

mojitek

no moment,ale já nemám černý vlasy :D

mojitek

myslel jsem si něco podobnýho,jinak by ses na to neptal-takhle.A jak to dopadlo?