Je úchylné spát v létě v ponožkách ?

Nejlepší odpověď
Drap

Zcela normální to asi neni, ale proč by to mělo být úchylné ?

Další odpovědi
dědapetr

V ponožkách spávají převážně lidé se špatným prokrvením nohou,bývá jim chladno i v létě.Například moje žena.

Andělé

Předpokládám,že v nich spíte,protože je Vám v noci zima i v létě.Asi spíte sám jako já, také patřím mezi ty,kteří lehce prochladnou a když mi je zima,spím v nich rovněž a je mi to fuk. Když bych toužila někoho okouzlit,tak si je nevemu,doufala bych v to,že mě zahřeje něco jiného…:-)
Úchylné by bylo,kdyby Vás ty ponožky rajcovaly,což snad nikoho snad opravdu né,fusky jsou tím posledním,na kom by se někdo rád s chutí vyřádil…:-D

hanulka11

pokud spíš venku… snad to je normální – úchylné je jen to, čím někoho obtěžuješ

anonym

úchylné je, pokud v hodině/směně ošaháváš spolužačky/spo­lupracovnice, ale toto úchylné neni :)

prostě, máš rád nohy v teple :)

bojnik1

Myslím si že proti gustu žádný dišputát!

perry001

uchylne je pokud v nich spis soustavne uz tyden :D

arygnoc

nespím ani v zimě v ponožkách, natož v létě, a také to nepovažuji za úchylné.

Hold, každý máme své.