Je u vás také vedro na chcípnutí?

Asi ano.Těžko bude někde sněžit.Jen tak jsem si hupnul do Tesca a mám dojem,že jsem složil vagon uhlí.
A bude hůř. Nebo líp,jak to kdo bere.
Doplňuji:
A na zítřek mám rezervaci – výlet parníkem.Nejsem blbec?
To dopadne tak,že se rozpustím,oni mě vytřou,vyždímají do kýble a vylejou do Vltavy.

Nejlepší odpověď
kropitko

Zatím jsem zalezlá v garáži,je to nejchladnější místo z celého domu,je tu 22 stupňů,sem tam vylezu ven,postříkám se hadicí a pokračuji v garážovém chlazení. Připravuji se na odpolední výlet,to bude nářez.
Doplňuji:
bubco jedu taky,budeme skákat z parníku do vody,to bude bezva.....zatím pa,já už táhnu se pařit na výlet.

Další odpovědi
annas

U nás je ve stínu 27 °C. Dusno, nedýchatelně, jen jemný vánek je příjemný. Na další teploměr svítí částečně východní sluníčku, ukazuje 45 °C. V jedné části bytu 25 °C – západní strana.
Z okna vidím na pokrývače. Ti na dvouposchoďovém domě pokládají novou střechu. Chvíli na žebříku, chvíli na střeše. Jsou to mladí hoši, vypadají zatím čile, ale počítám s tím, že určitě v poledne končí. Pracovat na rozpálené střeše musí být pro ně úmorné. Počasí si naplánovat nemohou.

Jahoda

U nás (Jesenicko) je také vedro. Je dusno a ve stínu máme 28°C. Vedra mám ráda, ale když už je ráno tolik stupňů, nechci si raději představovat, kolik bude odpoledne. To budou tropy, že umřeme. 🙂
Doplňuji:
Páni! Parníkem bych jela ihned. Navíc, když pojede, bude foukat vánek, takže vám asi zase takové vedro nebude. Pěkně si to užijte 🙂

aramah

U nás 25% na slunci to jde ale stejně nevytáhnu paty z domu.

Miroslavst

U nás (ústeckoorlicko) není takové vedro na chcípnutí. Je tu tak akorát. Ve stínu nějakých 30°C, což je tak akorát. Vždyť je léto a jak by teda mělo být??
Před teplem se dá schovat-sklípek, hospůdka, voda apod.
Doplňuji:
pro ten který je: třeba se snažili před tím teplem ujet :D

nikolkap

U nás(jižní Morava)je 36 stupnů.Ani nikam nechodím a nejhorší na tom je že jsme nejteplejší kraj v ČR.Přeji vám aby jste u vás neměli horko tak jako my.
Doplňuji:
Jo a to myslím na slunci.Ve stínu 32 stupnů a u nás doma 28.

anonym

Rano me slunicko vylozene stvalo,vytahlo me z postele,jinak ted je 28 stupnu ,bydlim na sokolovsku,bude jeste vetsi hic uz ted ale umiram.

Džanička

U nás na Hlinecku je také hrozné vedro,před chvílí bylo ve stínu 26 stupňů,jsem zrovna v kuchyni,tam je snad 100 stupňů.Stojím před větrákem,který jede na plné pecky.Ale už se móóc těším do bazénu.Hold jsme si takové počasí všichni přáli,nemám pravdu?

BEAES

U nás venku- 30 doma- 27 odpol.na balkoně od západu 47, mám postahované rolety, vše zavřené, jen piji a čekám, až se ochladí. Ven nejdříve po 20h. Ach jo.

ten který je

Byl jsem ted v práci,rychle nakoupil něco k jídlu a honem domů.Jsem z Prahy a šel jsem po Národní třídě.Je to tu jak v peci.Ještě jsem viděl spoustu nějakých závodníků na kolech,hrůza v tomhle vedru.

pekynka

Teplo, Mrazíčku teplo! Jsem v práci a na záchrance máme dusno. Spoustu a spoustu kolapsů z tepla. Všichni do stínu, pít a pít a pít, samozřejmě nealko!!!

panenka

Ano bubco taky tu na Moravě máme vedro ted jsem přišla ze dvora (oddělávala jsem dětem plachtu z bazénu)dívala jsem se na teploměr a máme 50°C na slunku.

vecernice

Teplo a nemusíme za to platit.Není to paráda?Lidi neklejte,za pár měsíců budete nadávat na zimu.A ještě jednu výhodu to má-nemusíme se tolik oblékat.

FOG

Nejenze se nemusite tolik ted oblekat,coz setri cas a nemusite tim padem i prat coz setri penezenku a „dobijite si baterku " na zimu. Jinak ja tu mam krome jeste vetsich hodnot C nez v CZ i "Humid“ neboli vlhkost ve vzduchu,coz je jeste horsi nez jenom „prazarna“ na slunci.Clovek se nestaci prevlikat,jak je furt mokry.

LiboNovy

Klimatizace může být skvělým řešením. Pokud jste si ji ale ještě nepořídili, nebo ji ani pořizovat neplánujete, existují i jiné způsoby, jak se aspoň trochu ochladit. Lze například před větrák postavit misku s ledem a misek klidně po bytě rozmístit i více. Pozor by se měl dát i na spotřebiče, které je v létě lepší vypnout, aby zbytečně, během doby, kdy se nepoužívají, nevyzařovaly teplo. Více podobných rad jsem našel třeba v tomto článku https://tvujsprav­ce.cz/klimati­zace-do-bytu-jakou-poridit/

KarolínaNovo

My máme podkrovní byt a v létě v něm máme strašné vedro. Kamarádka nám poradila mobilní klimatizaci, tak jsme si koupili tuto https://www.vzdu­sin.cz/mobilni-klimatizace/Mobilni-klimatizace-Olimpia-Splendid-Dolceclima-plus a je to paráda. Klimatizace nám během chvilky byt vychladí a navíc je tichá, takže o ní skoro ani nevíme.