Avatar uživatele
anonym

Je u vás slyšet tikot hodin, nebo to už vaše děti nebo vnoučata neznají?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? redy, briketka10, talka, gecco před 3094 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

je slyšet: tik-tak-tik-tak-tik-tak-tik-tak-tik-tak-tik-tak-tik-tak-tik-tak-tik-tak-tik-tak-tik-tak-tik-tak-tik-tak-tik-tak-tik-tak-tik-tak…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ratava

V podstatě v každém pokoji máme tikající budík, v kuchyni velké tikající hodiny. Celou ani půl hodinu neodbíjejí… jen večer je to při zaposlouchání se tikající koncert…

V mládí byly u babičky tzv. kukačky, pravidelně se natahovaly přes „šiškové šňůrky“, jenže ke stáří už babičce ono kukání vadilo, tak dala hodiny pryč… pak už jsem je ani u nikoho nikdy neviděla… i když- v paneláku by to kukání znělo trochu divně :o)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
redy

Tady ne ale u babčiny jo.A je to někdy strašidelný, protože dou potichu a zničeho nic začnou tikat, nebo když je celá, to nadskočím na židli:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

Hlasitě tikající nástěnné hodiny nesmí do ložnice. Ani podobný budík Condor, dosavad fungující od roku 1992. Ve spánku se ostří sluch, takový rachot se dá přirovnat k odpolednímu provozu ve štatlu. Problém u mechanických hodin způsobuje opotřebení prvních částí ozubených koleček poblíž kyvadla. Takže je nemožné je udržet funkční víc, jak 30 roků. Bohudík baterky už tolik netáhnou k zemi.

Upravil/a: ptáč

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AmazedWolf

Je mi 14 a tikající hodiny mám v pokoji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

I hodinky na zápěstí (jedny) mi tikají – natož hodiny doma…
Akorát už je ´honí´ baterka, ne závaží.
😉

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?redy Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Ano mám v pokoji, kde spím velké hodiny,
které tikají a malý budíček jejich tikání mě
jen uspává je to příjemný, když pominu, že
si někdy musím vzít špunty do uší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

V kuchyni a obýváku jsou slyšet, ale v ložnici je nechci, ptáč má pravdu, tam by mělo být naprostý ticho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

Doma ne a děkuji za moderní vynálezy,protože mě v práci děsně štve už jen zvuk minutové ručičky.Jako dítěti mi to nevadilo a to ani kukačky u babičky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

V kuchyni tikají, ale jinde v bytě ne. Už jsem si zvykla spát v tichu. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Je slyšet, děti to znají, vnoučata také.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

gecco, nominace a můžu to zavřít. počkám. 🙂

před 3094 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek