Je u vás slyšet tikot hodin, nebo to už vaše děti nebo vnoučata neznají?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

je slyšet: tik-tak-tik-tak-tik-tak-tik-tak-tik-tak-tik-tak-tik-tak-tik-tak-tik-tak-tik-tak-tik-tak-tik-tak-tik-tak-tik-tak-tik-tak-tik-tak…

Další odpovědi
ratava

V podstatě v každém pokoji máme tikající budík, v kuchyni velké tikající hodiny. Celou ani půl hodinu neodbíjejí… jen večer je to při zaposlouchání se tikající koncert…

V mládí byly u babičky tzv. kukačky, pravidelně se natahovaly přes „šiškové šňůrky“, jenže ke stáří už babičce ono kukání vadilo, tak dala hodiny pryč… pak už jsem je ani u nikoho nikdy neviděla… i když- v paneláku by to kukání znělo trochu divně :o)

redy

Tady ne ale u babčiny jo.A je to někdy strašidelný, protože dou potichu a zničeho nic začnou tikat, nebo když je celá, to nadskočím na židli:-)

ptáč

Hlasitě tikající nástěnné hodiny nesmí do ložnice. Ani podobný budík Condor, dosavad fungující od roku 1992. Ve spánku se ostří sluch, takový rachot se dá přirovnat k odpolednímu provozu ve štatlu. Problém u mechanických hodin způsobuje opotřebení prvních částí ozubených koleček poblíž kyvadla. Takže je nemožné je udržet funkční víc, jak 30 roků. Bohudík baterky už tolik netáhnou k zemi.

AmazedWolf

Je mi 14 a tikající hodiny mám v pokoji.

gecco

I hodinky na zápěstí (jedny) mi tikají – natož hodiny doma…
Akorát už je ´honí´ baterka, ne závaží.
😉

briketka10

Ano mám v pokoji, kde spím velké hodiny,
které tikají a malý budíček jejich tikání mě
jen uspává je to příjemný, když pominu, že
si někdy musím vzít špunty do uší.

anonym

V kuchyni a obýváku jsou slyšet, ale v ložnici je nechci, ptáč má pravdu, tam by mělo být naprostý ticho.

arachis

Doma ne a děkuji za moderní vynálezy,protože mě v práci děsně štve už jen zvuk minutové ručičky.Jako dítěti mi to nevadilo a to ani kukačky u babičky.

marci1

V kuchyni tikají, ale jinde v bytě ne. Už jsem si zvykla spát v tichu. 🙂

Emefej

Je slyšet, děti to znají, vnoučata také.

anonym

gecco, nominace a můžu to zavřít. počkám. 🙂