Zlatý

Je u vás momentálně vichřice?

Ptám se proto, protože u nás je fičák jak ..... Zrovna jsem otevřela balkonové dveře a všechno listí mi napadalo do obličeje. Taky přes den je tady zima... Co jsem slyšela a četla, tuto zimu má být až -30°C. To je akorát tak na posr***.

Co na to říkáte? Těšíte se na sníh, na tuhou zimu a na závěje, nebo je to pro vás noční můra? U mě platí to druhé. Miluji vedra a ne takové zimy...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

kupodivu ne, a to jsem v podhůří. Ale co není, může bejt - ještě že jedu o víkendu na jih :{))>

Další odpovědi:

Zlatý

Mám ráda teplo zimu nesnáším u nás na jihu zatím jen trošku pofukuje

Zlatý

Tady v Praze je bezvětří.Zimu rád nemám ale na jaro se netěším - to už budu zase o půl roku starší.:-)

Zlatý

Těším se na zimu, vše je pohádkově bílé a takové čisté(pokud tedy zrovna nejsem ve městě). Jaro je úžasné, všechno tak krásně voní a ptáčci mě ráno budí zpěvem, léto je také fajn, sluníčko pálí a já můžu být celý den venku, podzim má také něco do sebe, ty barvy by nevystihl i ten nejlepší malíř. Takže závěr je takový, miluji všechna roční období. Jsem ráda, že jsem se narodila v zemi, kde jsou roční období tak odlišná, nemám ráda stejnorodost.

Jo a vichřice nebyla a není, oteplilo se a leze sluníčko, vypadá to na pěkný den. Tedy aspoň tady u nás.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.