AmazedWolf

Je u tohoto internetu omezený počet dat?

Je u tohoto internetu omezený počet dat na měsíc, nebo jich měsíčně můžu vypotřebovat kolik chci? Pokud tam limit je, tak by mě zajmalo, jestli se sníží rychlost, nebo budu muset platit. Já vím že je to tam napsaný, ale stejně tomu moc nerozumim. Zajimá mě to hlavně proto, že hraju PC hry a hodně stahuju.

Omlouvám se, zapoměl jsem na odkaz:http://www.vo­dafone.cz/pri­pojeni-bez-kabelu/

Nejlepší odpověď
Quimby

Nedal jsi žádný odkaz, tak nevím o kterém Internetu mluvíš.

No v tom případě je to tam opravdu napsané. Co jsem z toho pochopil tak dostaneš připojení 8/4Mb/s. Což odpovídá 1Megabajtu/sekundu pro stahování a půlce pro nahrávání. V noci ti tu rychlost nijak omezovat nebudou, takže to bude i rychlejší.
Pokud ale měsíčně přesáhneš limit 30GB dat tím, že budeš stahovat nebo sdílet, tak ti do konce měsíce mohou snížit rychlost na 64KBajtů/s (Což je šíleně pomalý).

Vzhledem k té ceně a těmhle omezením mi to přijde jako dost špatná nabídka pro někoho kdo stahuje, kouká na videa a tak. Ono to za ten měsíc sežere celkem dost, třeba jen takový youtube nebo twitch.
Pokud bys jen surfoval na internetu, tak načítání stránke by mělo být neomezené podle toho co píšou.

Radši bych se teda podíval po nečem jiném. Lepší je cokoliv kabelového a pak si doma udělat vlastní wifi síť.

Další odpovědi
Lamalam

U tohoto internetu? Jak u kterého.